Przejdź do treści
Wczytuję...

Bezpłatna diagnoza i wycena

Zawsze diagnoza w naszym wykonaniu jest bezpłatna - w oparciu o nią jesteśmy w stanie precyzyjnie określić jaka jest przyczyna usterki a także jesteśmy w stanie określić koszt naprawy. Diagnoza w naszym wykonaniu nigdy nie zobowiązuje do wykonania naprawy właśnie przez nas - możesz równie dobrze zabrać swój sprzęt i naprawę zlecić komuś innemu.

Bardzo ważna kwestia - w momencie gdy podejmiesz decyzję o tym, że mamy odzyskiwać dane - nie można się już wycofywać. My poświęcamy bardzo dużo sił na to, aby wszystko się udało. Podejmuje przemyślane decyzje. Bądź rozsądny - a nawet jeśli Twoja sytuacja uległa zmianie i z jakiegoś powodu już nie potrzebujesz utraconych danych - miej szacunek dla naszej pracy - może być też tak, że kiedyś w przyszłości jeszcze będziemy Ci bardzo potrzebni. 

Komentarze

Magdalena (niezweryfikowany)
wt., 09/15/2020 - 19:38 Adres
Witam chciałam odzyskać sms 3 miesięcy z jednego numeru

Leave a Comment

Bezpłatny i niezobowiązujący odbiór i odwiezienie sprzętu do klienta

W związku zaistniałą sytuacją oferujemy bezpłatny transport sprzętu do naszego laboratorium i z naszego laboratorium na terenie Warszawy oraz całej Polski, jak również bezpłatną diagnozę. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi. Sprzęt odwożony do klientów dezynfekowany jest przy pomocy specjalnych preparatów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia szczegółów. Na terenie Warszawy transport odbywa się przy pomocy naszych kierowców. Na terenie Polski - posiłkujemy się usługami niezawodnej firmy UPS. Skontaktuj się z nami aby ustalić szczegóły działania.