Przejdź do treści
Wczytuję...

Analiza śledcza telefonu

Precyzyjny opis - usługi analizy śledczej - odzyskiwania skasowanych danych z telefonu/smartfona  jest dostępny po kliknięciu w link.

Wykonujemy pełnowartościowe analizy śledcze urządzeń mobilnych. Raport jaki powstaje w wyniku naszej pracy, w połączeniu z przygotowaną przez nas dokumentacją, zaświadczeniami - może stanowić dowód w sądzie. Po uzyskaniu dostępu do 100% zawartości pamięci urządzenia jesteśmy w stanie wykonać pełną analizę śledczą CAŁEJ zawartości pamięci - zarówno obszarów dostępnych z poziomu użytkownika, jak również tych obszarów przechowujących dane utracone, skasowane. 

Jakie dane jesteśmy w stanie wydobyć z telefonu?

- Skasowane smsy
- Utraconą listę kontaktów
- skasowaną historię połaczeń
- Historię fizycznego położenia telefonu (dokładną długość i szerokość geograficzną, w jakiej przebywał telefon wraz z określeniem kiedy miało to miejsce – wynik można w prosty sposób wpisać w google aby momentalnie zobaczyć punkt na mapie – z dokładnością do około 10 metrów.
- skasowane zdjęcia
- skasowane pliki dźwiękowe
- skasowane filmy
- informacje o działaniu aplikacji na urządzeniu
- wiadomoścci programu WhatsApp

 

Leave a Comment

Bezpłatny i niezobowiązujący odbiór i odwiezienie sprzętu do klienta

W związku zaistniałą sytuacją oferujemy bezpłatny transport sprzętu do naszego laboratorium i z naszego laboratorium na terenie Warszawy oraz całej Polski, jak również bezpłatną diagnozę. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi. Sprzęt odwożony do klientów dezynfekowany jest przy pomocy specjalnych preparatów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia szczegółów. Na terenie Warszawy transport odbywa się przy pomocy naszych kierowców. Na terenie Polski - posiłkujemy się usługami niezawodnej firmy UPS. Skontaktuj się z nami aby ustalić szczegóły działania.