Przejdź do treści
Wczytuję...

Odzyskiwanie danych z karty pamięci Compact Flash

Odzyskujemy dane z kart pamięci Compact Flash - zarówno w przypadku wystąpienia usterek logicznych, skasowania danych - jak również w przypadku uszkodzeń fizycznych, elektronicznych. 

Statystyka pokazuje, że karty Compact Flash ulegają uszkodzeniom dość często. Niejednokrotnie dzieje się tak ze wzlęgu na niedoskonałość w którym piny wystają i przy odrobinie nieostrożności może dojśc do uszkodzenia mechanicznego, zwarcia, niepoprawnego połączenia pinów. Kolejną kwestią jest ten fakt, iż karty CF stosowane przy profesjonalnych sesjach zdjęciowych są bardzo mocno ekslploatowane co może prowadzić do niejako samoistnego uszkodzenia. 

Jesteśmy w stanie odzyskać również skasowane dane - zarówno filmy jak i zdjęcia, niezależnie od usterki jaka wystąpiła. Dysponujemy niezbędną wiedzą, narzędziami, zapleczem - dzięki czemu jesteśmy w stanie poradzić sobie nawet z bardzo trudnymi sytuacjami. 

Ważne! W przypadku utraty danych z karty CF - nie podejmuje desperackich działań. Wszystko co zrobisz może mieć skutek nieodwracalny. Rzecz w tym, że przy nieodpowiednim działaniu jedyne do czego możemy doprowadzić to do pogorszenia stanu karty. 

Bezpłatny i niezobowiązujący odbiór i odwiezienie sprzętu do klienta

W związku zaistniałą sytuacją oferujemy bezpłatny transport sprzętu do naszego laboratorium i z naszego laboratorium na terenie Warszawy oraz całej Polski, jak również bezpłatną diagnozę. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi. Sprzęt odwożony do klientów dezynfekowany jest przy pomocy specjalnych preparatów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia szczegółów. Na terenie Warszawy transport odbywa się przy pomocy naszych kierowców. Na terenie Polski - posiłkujemy się usługami niezawodnej firmy UPS. Skontaktuj się z nami aby ustalić szczegóły działania.