Przejdź do treści
Wczytuję...

Odzyskiwanie danych z karty pamięci microSD

Jesteśmy w stanie odzyskać dane z karty pamięci typu microSD - niezależnie od jej usterki - nawet jeśli karta nie jest w żaden sposób wykrywana przez jakikolwiek sprzęt. Opercje związane z odzyskiwaniem danych z kart microSD mogą okazać sie trudne - o ile karta uszkodzona jest elektronicznie, fizycznie. Czy faktycznie tak jest - jesteśmy w stanie zweryfikować w ramach naszej diagnozy. 

Odzyskujemy skasowane, utracone dane takie jak filmy, zdjęcia. 

Odzyskiwanie danych z kart typu microSD do niedawna było bardzo utrudnione - rzecz w tym, że w przypadku wystąpienia usterki kontrolera, nie istniały odpowiednie narzędzia, które wspierałyby proces odzysku danych. W danej chwili dysponujemy odpowiednim sprzętem, jak również wiedzą na temat odzysku danych z karty uszkodzonej elektronicznie - kwestia dostania się do danych jest związana z ingerencją w strukturę układu, praca odbywa się często pod mikroskopem, wymaga niezwykłego przygotowania manualnego i wysokiej świadomości działania. 

Bezpłatny i niezobowiązujący odbiór i odwiezienie sprzętu do klienta

W związku zaistniałą sytuacją oferujemy bezpłatny transport sprzętu do naszego laboratorium i z naszego laboratorium na terenie Warszawy oraz całej Polski, jak również bezpłatną diagnozę. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi. Sprzęt odwożony do klientów dezynfekowany jest przy pomocy specjalnych preparatów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia szczegółów. Na terenie Warszawy transport odbywa się przy pomocy naszych kierowców. Na terenie Polski - posiłkujemy się usługami niezawodnej firmy UPS. Skontaktuj się z nami aby ustalić szczegóły działania.