Loading...

Bezpłatny i niezobowiązujący odbiór i odwiezienie sprzętu do klienta

W związku zaistniałą sytuacją oferujemy bezpłatny transport sprzętu do naszego laboratorium i z naszego laboratorium na terenie Warszawy oraz całej Polski, jak również bezpłatną diagnozę. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi. Sprzęt odwożony do klientów dezynfekowany jest przy pomocy specjalnych preparatów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia szczegółów. Na terenie Warszawy transport odbywa się przy pomocy naszych kierowców. Na terenie Polski - posiłkujemy się usługami niezawodnej firmy UPS. Skontaktuj się z nami aby ustalić szczegóły działania. 


Odzyskiwanie danych z karty SD

Odzyskujemy dane z kart pamięci typu SD. Przez nasze ręce przeszły setki kart, które posiadały różne problemy - poczynając od utraty danych w wyniku ręcznego wykasowania, formatu, przez uszkodzenie systemu plików, kończąc na usterkach elektronicznych, fizycznych, mechanicznych. Niezależnie od skali problemu jesteśmy w stanie poradzić sobie, odczytać dane. Dysponujemy niezbędną wiedzą oraz narzędziami - dzięki czemu jesteśmy w stanie pacować z kartami, które posiadają zarówno usterki logiczne, jak również elektroniczne, fizyczne. 

Jesteśmy w stanie odczytać dane z karty pamięci typu "monolit", która nie posiada układów pamięci które można byłoby wylutować.

Jesteśmy w stanie odczytać dane z karty, która została częściowo nadpisana (dane mogą zostać odczytane w takiej sytuacji nie w 100%).