Loading...

Odzyskiwanie danych z telefonu po zalaniu

Odzyskiwanie danych z telefonów po zalaniu jest jedną z naszych koronnych usług, dziedziną, w której możemy poszczycić się ogromnymi wynikami. Odzyskiwanie danych z telefonów po zalaniu jest trudną techniką, gdzie wymagana jest kompleksowa wiedza z zakresu elektroniki. Niejednokrotnie przychodzi nam dokonać pełnej rekonstrukcji płyty głównej.

Praca odbywa się pod mikroskopem. Praca przy odzyskiwaniu danych z tak uszkodzonych telefonów jest trudna i odpowiedzialna. Nie ma tu miejsca na jakiekolwiek błędy, przedwczesne testy. Musimy mieć pewność, że uruchamiany przez nas aparat został odpowiednio przygotowany, pomierzony – tak, aby nie doszło do tragicznego w sktukach uszkodzenia kości pamięci.

Ile kosztuje odzyskiwanie danych z telefonu po zalaniu?

Koszt odzyskania danych z telefonu uszkodzonego w wyniku zalania może zawierać się w przedziale 1800-5000zł. W uzasadnionych przypadkach kwota ta może być wyższa. W dowolnym zalecamy dostarczyć nam telefon na bezpłatną diagnozę - gdzie wycenimy dokładnie i nieodpłatnie każdy przypadek. Zachęcamy również do rozmawiania z nami.