Loading...

Bezpłatny i niezobowiązujący odbiór i odwiezienie sprzętu do klienta

W związku zaistniałą sytuacją oferujemy bezpłatny transport sprzętu do naszego laboratorium i z naszego laboratorium na terenie Warszawy oraz całej Polski, jak również bezpłatną diagnozę. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi. Sprzęt odwożony do klientów dezynfekowany jest przy pomocy specjalnych preparatów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia szczegółów. Na terenie Warszawy transport odbywa się przy pomocy naszych kierowców. Na terenie Polski - posiłkujemy się usługami niezawodnej firmy UPS. Skontaktuj się z nami aby ustalić szczegóły działania. 


Odzyskiwanie danych z telefonu po zalaniu

Odzyskiwanie danych z telefonów po zalaniu jest jedną z naszych koronnych usług, dziedziną, w której możemy poszczycić się ogromnymi wynikami. Odzyskiwanie danych z telefonów po zalaniu jest trudną techniką, gdzie wymagana jest kompleksowa wiedza z zakresu elektroniki. Niejednokrotnie przychodzi nam dokonać pełnej rekonstrukcji płyty głównej.

Praca odbywa się pod mikroskopem. Praca przy odzyskiwaniu danych z tak uszkodzonych telefonów jest trudna i odpowiedzialna. Nie ma tu miejsca na jakiekolwiek błędy, przedwczesne testy. Musimy mieć pewność, że uruchamiany przez nas aparat został odpowiednio przygotowany, pomierzony – tak, aby nie doszło do tragicznego w sktukach uszkodzenia kości pamięci.

Ile kosztuje odzyskiwanie danych z telefonu po zalaniu?

Koszt odzyskania danych z telefonu uszkodzonego w wyniku zalania może zawierać się w przedziale 1800-5000zł. W uzasadnionych przypadkach kwota ta może być wyższa. W dowolnym zalecamy dostarczyć nam telefon na bezpłatną diagnozę - gdzie wycenimy dokładnie i nieodpłatnie każdy przypadek. Zachęcamy również do rozmawiania z nami.