Przejdź do treści
Wczytuję...

Poufność i bezpieczeństwo danych

Wielu naszych Klientów pyta nas o nasze procedury bezpieczeństwa, pytają się o gwarancję, że dane, które nam powierzyli są w pełni bezpieczne. Postanowiliśmy napisać kilka słów wyjaśnienia odnośnie naszej polityki bezpieczeństwa i naszej postawy w kontekście ochrony powierzonej nam tajemnicy. 

Klinika powstała jako zalążek międzynarodowej struktury, która ma przerodzić się w jedną z najważniejszych instytucji z zakresu odzyskiwania danych i informatyki śledczej na świecie. Poświęciliśmy najlepsze lata naszego życia w stworzenie tej marki. Jedną z naszych domen jest całkowitka ochrona powierzonych nam danych. W naszej działalności zdarzają się różne sytuacje w których musimy działać bardzo rozważnie i zawsze w obronie interesów naszych Klientów. 

Wiele osób zastanawia się nad tym, czy mamy dostęp do odzyskiwanych danych. Cechuje nas bardzo profesjonalne podejście, mamy do czynienia z setkami nośników w skali miesiąca. Sprawdzamy jakość odzyskanych plików i absolutnie nie analizujemy odzyskiwanej przez nas treści. 

Do procesu odzyskiwania danych ma dostęp ograniczona ilość osób - jedynie najbardziej zaufani pracownicy, których liczba jest ograniczona do niezbędnego minimum. 

Jeżeli z jakiegoś powodu macie wątpliwości, jakiekolwiek pytania odnośnie bezpieczeństwa, poufności - prosimy o kontakt, bardzo chętnie odpowiemy na każde pytanie. 

Leave a Comment

Bezpłatny i niezobowiązujący odbiór i odwiezienie sprzętu do klienta

W związku zaistniałą sytuacją oferujemy bezpłatny transport sprzętu do naszego laboratorium i z naszego laboratorium na terenie Warszawy oraz całej Polski, jak również bezpłatną diagnozę. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi. Sprzęt odwożony do klientów dezynfekowany jest przy pomocy specjalnych preparatów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia szczegółów. Na terenie Warszawy transport odbywa się przy pomocy naszych kierowców. Na terenie Polski - posiłkujemy się usługami niezawodnej firmy UPS. Skontaktuj się z nami aby ustalić szczegóły działania.