Przejdź do treści
Wczytuję...

Na czym polega tryb ekspresowy i jak bardzo jesteśmy w stanie się jemu poświęcić?

Tryb ekspresowy to nie tylko podjęcie działań na rzecz odzyskania danych po za kolejką zleceń. To również deklaracja o pełnym zaangażowaniu, mobilizacji wszystkich sił i środków na rzecz odzyskania strategicznie ważnych danych. W trybie ekspresowym, o ile istnieje taka konieczności jesteśmy w stanie zorganizować całe sztaby specjalistów, które będą pracować po nocach – wszystko po to aby za wszelką cenę zdążyć z odzyskaniem danych. Sprawa jest szczgólnie istotna jeżel odzyskiwane dane mają służyć w sprawie sądowej jako dówd, jak również przy usterkach dysków sieciowych, serwerów, macierzy RAID. Zdajemy sobie sprawę z tego, że niekiedy liczą się godziny. Tryb ekspresowy – to również praca w dni wolne od pracy, soboty, niedziele, święta. To także praca po w godzinach niestandardowych, nocnych.

Uwaga! Masz pełne prawo wymagać od nas pracy w niestandardowych godzinach!

Jeżeli dane, które musisz odzyskać są Ci pilnie potrzebne - nie krępuj się o tym nas informować. Faktycznie - tryb ekspresowy jest droższy, ale są sytuacje gdy cena nie jest aż tak istotna, gdy czas jest znacznie ważniejszy. My gwarantujemy, że zakresie czasu reakcji, podjęcia niezbędnych działań jesteśmy jednymi z najlepszych, najszybszych! Na każdym etapie procesu odzyskiwania danych możesz liczyć na kontakt z nami - 24 godziny na dobę. 

Leave a Comment

Bezpłatny i niezobowiązujący odbiór i odwiezienie sprzętu do klienta

W związku zaistniałą sytuacją oferujemy bezpłatny transport sprzętu do naszego laboratorium i z naszego laboratorium na terenie Warszawy oraz całej Polski, jak również bezpłatną diagnozę. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi. Sprzęt odwożony do klientów dezynfekowany jest przy pomocy specjalnych preparatów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia szczegółów. Na terenie Warszawy transport odbywa się przy pomocy naszych kierowców. Na terenie Polski - posiłkujemy się usługami niezawodnej firmy UPS. Skontaktuj się z nami aby ustalić szczegóły działania.