Przejdź do treści
Wczytuję...

Zanim do nas zadzwonisz - najważniejsze informacje

Jeżeli trafiłeś na tę stronę oznaczać to może, że potrzebujesz naszej pomocy. Wiedz – że zawsze możesz na nas liczyć. Niezależnie czy jesteś dyrektorem IT dużej korporacji w której doszło do awarii macierzy RAID, czy też mężczyzną, którego po 20 latach małżeństwa żona zaczęła zdradzać, czy też emerytem, któremu kot nadepną na klawiaturę komputera kasując wszystkie zdjęcia.

Wszystkim Wam pomożemy!

Kilka słów o nas

Powstaliśmy w roku 2013. Początki naszej działalności nadają się na książkę o walce, nie tylko w kontekście biznesu – ale wacle jako takiej. Bez żadnego budżetu, dysponując jedynie chwytliwą nazwą i przeogromną wiedzą techniczną, wyobraźnią – wynająłem lokal od obywatela Wietnamu, w pasażu handlowym Muranów. Potem rozpoczęła się ciężka walka, która zaowocowała zbudowaniem bardzo mocnej pozycji rynkowej, nawiązaniem międzynarodowych kontaktów w branży odzyskiwania danych. Następnie przenosiny do lokalu o powierzchni blikso 200m2 przy ul. Dzielnej 7a. Równolegle kolekcja referencji ulegała powiększeniu. Przez tych zaledwie kilka lat udało się dokonać tysięcy odzysków danych! 

W tej chwili nie ma takiego zlecenia z którym bysmy nie byli w stanie się zmierzyć. W naszej firmie pracuje dream team – najlepsi z najlepszych. A jeżeli ich jest za mało aby rozwiązać problem – dysponujemy międzynarodową siecią kontaktów do najlepszych specjalistów jakich widziała ludzkość!

Zmieniliśmy też ponownie lokalizację - mieścimy się obecnie w lokalu przy Placu Konstycji - a tam dysponujemy nowoczesnym laboratorium, specjalnie przygotowanym pomieszczeniom dedykowanym odzyskiwaniu danych w sterylnych warunkach. 

Bezpłatna, niezobowiązująca diagnoza

Zawsze oferujemy niezobowiązującą do niczego diagnozę, w oparciu o która jesteśmy w stanie precyzyjnie wycenić prace związane z odzyskaniem danych. Co istotne - diagnozę możemy wykonać w stosunkowo krótkim terminie - znacznie szybciej niż inne firmy - mowa o trybie normalnym. Zazwyczaj na diagnozę potrzebujemy kilku dni! Jeżeli zależy Ci na wyniku diagnozy - nie czekaj - zadzwoń do nas i zapytaj na jakim etapie jesteśmy. Co bardzo istotne - nigdy nie gniewamy się na klientów, którzy po przedstawieniu kosztów odzysku rezygnują z wykonania usługi. Doskonale rozumiemy takie sytuacje.

Uwaga - wyjątek dostyczy odzyskiwania skasowanych danych z telefonów - w przypadku analizy śledczej. Otóż nie mamy wpływu na to jakie treści odzyskamy z urządzenia. Możemy tylko zapewnić, że wykonujemy możliwie najszlepszy odczyt zawartości pamięci urządzenia. 

Jeżeli nie jesteś z Warszawy

Jeżeli nie jesteś z Warszawy i nie wybierasz sie do stolicy - możesz wysłać do nas nośnik. Wystarczy, że załączysz do niego kartkę ze swoimi danymi i opisem problemu i zaadresujesz na dane:

Klinika Danych
(IVITER CENTER)
Plac Konstytucji 5
00-657 Warszawa
731 153 969

Co bardzo istotne - prosimy spakować nośnik bardzo dobrze - stosując bardzo dużo materialów zabezpieczających i wkładając go w karton. 
Nośnik, który do nas trafi zostanie poddany dokładnemu sprawdzeniu - i zostanie przedstawiony kosztorys ewentualnego odzyskiwania danych. 

Tryb ekspresowy

Zawsze jesteśmy w stanie przyjąć tryb ekspresowy działania. Możemy pracować nawet po nocy, w święta, weekendy i być przy tym dostępni 24 godziny na dobę. Zależnie od sytuacji tryb ekspresowy może zwiekszyć koszt odzyskiwania dwukrtonie lub w jeszcze większym stopniu (wszystko zależy od sytuacji i naszych ustaleń - wszystko zawsze ustalamy zanim podejmujemy się działania - nie ma niespodzianek!!). 

 

 

 

Bezpłatny i niezobowiązujący odbiór i odwiezienie sprzętu do klienta

W związku zaistniałą sytuacją oferujemy bezpłatny transport sprzętu do naszego laboratorium i z naszego laboratorium na terenie Warszawy oraz całej Polski, jak również bezpłatną diagnozę. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi. Sprzęt odwożony do klientów dezynfekowany jest przy pomocy specjalnych preparatów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia szczegółów. Na terenie Warszawy transport odbywa się przy pomocy naszych kierowców. Na terenie Polski - posiłkujemy się usługami niezawodnej firmy UPS. Skontaktuj się z nami aby ustalić szczegóły działania.