O nas, o naszych zasadach, o naszej skuteczności

Kilka słów o nas, zasadach jakimi kierujemy się w naszej pracy, naszych kompetencjach i skuteczności. 

Jeśli nie my - to nikt!

Nie ma praktycznie takiego zagadnienia, którego nie bylibyśmy w stanie podjąć. Nie ma takiego pytania na które nie będziemy w stanie odpowiedzieć - nawet jeśli odpowiedź ta nie nastąpi od ręki to po krótkim zastanowieniu i przygotowaniu - udzielimy odpowiedzi. W każdej sytuacji rozmawiamy z klientem na temat tego, co dokładnie wydarzyło się z jego nośnikiem danych - rzecz w tym, że specjaliści z branży data recovery bardzo często albo nie są w stanie komunikować się ze swoimi klientami, albo robią to w sposób mocno zagmatwany. Jesteśmy w stanie odpowiadać na różne pytania - zawsze jednak bardzo staramy się o to aby wszystkie nasze działania były bardzo czytelne dla przeciętnego użytkownika nośnika danych. Owszem - często nasze działania są bardzo skomplikowane - ale na każdym etapie jesteśmy w stanie dokładnie wytłumaczyć, omówić podejmowane przez nas czynności. 

Można powiedzieć, że w dziedzinie odzyskiwania danych jesteśmy stosunkowo młodą instytucją. Warto jednak powiedzieć jasno – osoby tworzące Klinika Danych związane są z zaawansowaną elektroniką od dekad. Dysponujemy specjalistyczną wiedzą w bardzo różnych dziedzinach – takich jak matematyka, elektronika, technika wielkiej częstotliwości, posiadamy doświadczenie w zakresie naprawy zalanej elektroniki, odzyskiwania danych z dysków twardych, telefonów komórkowych. Inter-dyscyplinarnie łączymy różne dziedziny. Do tego jesteśmy rosyjskojęzyczni – co w ogromnym stopniu ułatwia nam pracę w zakresie odzyskiwania danych (Rosja jest głównym, najważniejszym ośrodkiem w zakresie odzyskiwania danych, najtrudniejsze sprawy konsultujemy ze specjalistami z Rosji ale nie tylko). 

Jak działamy? Opłata tylko za efekt!

Mamy kilka zasad. Jedną z nich jest to, że praktycznie nigdy nie bierzemy pieniędzy za nieodzyskane dane, za diagnostykę. Naszą żelazną zasadą jest to, że nie stosujemy ŻADNYCH ukrytych kosztów. U nas płaci się tylko w przypadku powodzenia, choćby częściowego. Nie płaci się żadnych pieniędzy za to, że próbowaliśmy odzyskać dane. 

Darmowa, niezobowiązująca diagnoza

Oferujemy diagnozę. Zawsze bezpłatną, zawsze niezobowiązującą. Oznacza to, że jeśli nasza wycena będzie dla Ciebie nieodpowiednia – będziesz mógł wycofać się z całego procesu – bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Kolejna bardzo istotna kwestia – wykonujemy pełną diagnozę – jeżeli sprawa dotyczy dysku twardego wykonujemy diagnozę nawet związaną z otworzeniem go w sterylnych warunkach bezpyłowych. 

Tempo działania - czas reakcji

Istnieją sytuacje, kiedy utracone dane potrzebne są natychmiast, kiedy czas ma strategiczne znaczenie. Jesteśmy w stanie podjąć akcję, działanie w trybie ekspresowym. Więcej na ten temat w zakładce tryb ekspresowy. Generalnie - w trzech słowach. Jesteśmy jedną z najszybszych drużyn na świecie - w czasie gdy giganci z branży działają według skomplikowanych procedur i uruchamiają cały proces - my już działamy, już tworzymy kopie posektorowe nośników - w międzyczasie ściagając ludzi, którzy będą niezbędni dla danego, specyficznego procesu o stosowaniu którego podejmiemy decyzję już na wstępnych etapie. To właśnie wysoko rozwinięta zdolność myślenia abstrakcyjnego, jak również szybkość i odwaga - przy jednoczesnym zachowaniu standardów bezpieczeństwa definiują nas jako tych, którzy są w stanie dokonać praktycznie wszystkiego!

Nasza wszechstronność

Aktualnie za Kliniką Danych stoi cały sztab specjalistów z różnych dziedzin. Dysponujemy ogromnym doświadczeniem w zakresie odzyskiwania danych z dysków twardych – szczególnie tych mechanicznych. Dysponujemy ogromnym doświadczeniem w zakresie odzyskiwania danych z uszkodzonych urządzeń – np. telefonów, tabletów. Co istotne – stale się doszkalamy, wyciągamy wnioski z bieżących prac, wdrażamy najnowocześniejsze, światowe, profesjonalne narzędzia z zakresu odzyskiwania danych. 

 

Galeria